| Padu11 a întrebat:

Mi-a iesit niste bubite pe fata galbene, oare se duc?

1 răspuns:
| Anee1667 a răspuns:

Cred că un dermatolog ar putea să-ți răspundă mult mai bine la această întrebare.
Însă privind situația acestui virus, cel mai bine ar fi să faci rost de mușețel și câteva dischete.
Ceaiul de mușețel dezinfectează și totodată tratează posibilele iritații.
Înmoaie dischetele în ceai și dă pe față câteva zile, insistă cu ele mai ales pe bubițe.
Și dacă nu trec, cere sfatul unei dermatologii din orașul tău pe pagina de Facebook.
Multă sănătate.