| intrebsauraspund a întrebat:

Mi-am cumparat o sticluta de ulei de ricin pentru a imi da pe barba, pe parul facial, pentru a se vedea mai accentuat si pentru a grabii cresterea. Nu sunt sigur daca ii grabeste cresterea, dar stiu sigur ca face firul mult mai accentuat.
Trebuie sa imi las parul sa creasca si sa dau pe fire, sau pot sa dau si cand sunt proaspat barbierit pentru a intra in piele?

Răspuns Câştigător
| pacatosu a răspuns:

Poti da si pe piele, pentru ca secretul sta in actiunea la baza radacinii!