| skiziiskiz a întrebat:

Mie imi place de un baiat, si si lui ii place de mine(eu stiu ca el ma place, dar el nu stie ca eu il plac). azi mi-a lasat un mesaj pe mess" ce simt: si e melodia aia de la taxi-cele doua cuvinte"...imi face tot felul de lucruri de astea, adorabile love struck... stiti vreo melodie pe care i-as putea-o dedica si eu?

aaa... p. s.: e mai mic ca mine laughing

funda:*

Răspuns Câştigător
| Queeen a răspuns:

Andra dragostea ramane sau andra vreau sarutarea ta sau andra iubeste-ma azi iubeste-ma maine.

2 răspunsuri:
| OnnySky a răspuns:

Iti doresc o relatie stabila daca va merge cu elhee hee, si la melodie ori Andreea Balan - Oops Eroare...asculto plizz love strucklove strucklove struck

| loredana_1863 a răspuns:

"Directia 5- daca ai sti" cred ca este melodia potrivita(chiar daca este interpretata de barbati:d). Si faptul ca e mai mic decat tine, nu conteaza, adica daca voi va placeti reciproc nu vad de ce nu ar putea exista o relatie intre voi...