| NoNamess a întrebat:

FUNDA+VOT Buna :d Intrebarea mea este. cum as putea sa ma apropii mai mult de un baiat. stie ca il plac si prietena mea a aflat d la el ca ma place putin. cand il vad cum le ia pe alte fete in brate mi'se face rau si simt ca ma aie cineva in doua. faza e ca si p mine ma ia in brate si uneori p mess imi spune "iubire" sau "iubi" si imi da love struck tot timpul nu pot sa ii spun drep in fata ce simt deoarece sisunt alte 10 fete cel utin care'l plac dar ideea e ca nu stiu cum sa fac sa ma apropii d el si sa nu ma mai amageask atat. intr'o zii suntem buuni prt si in cealalta mai avem putin si ne sarutam. nu inteleg ce vrea d la mine pana la urma (mentionez ca e mai mare cu 2 aniwinking

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca e uns cu miere, de-l plac atatea fete.Eu as fi mai rezervata cu un astfel de baiat,pentru ca el este atat de "ispitit" de fete. Un astfel de baiat, nu trebuie cucerit, decat cu cumintenie.pentru ca e satul de fete de doi bani.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea doar diversiune de la tine, nu te iluziona cu el ca mai tarziu poti regreta.

| pisoias29 a răspuns:

Ia'ti gandul de la el happy sunt atatia baieti pe lume si tocmai la unul din aceasta specie te-ai oprit? indeparteaza-te acum, ca mai tarziu o sa iti fie mult mai greu... nu se merita!