| Criiiiiiiis a întrebat:

- Nu pot sa intru pe facebook de ieri, nu merge nici pe Google Chrome, Internet Explorer straight face.
- De ce?

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

Poate fi de la reteaua in care esti. Eu sunt pe upc si imi merge bine. Daca in continuare nu iti merge contacteaza reteaua in care esti si spune-le despre problema cu internetul. Ei vor repara deca e vreo defectiune la ei sau vor veni acasa la tine sa vada de ce nu merge. Bafta!

3 răspunsuri:
| NedelcuRemus a răspuns:

Nu stiu mie imi merge.Oi avea o defectiune

| Pandicorn123 a răspuns:

Nu ai platit internetul probabil daca nu iti merge nimic ce continne net

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Problema nu este la browser-ul de pe care intri, ci site-ul. Facebook are anumite probleme tehnice, și de aceea nu merge. Mai încearcă!
Baftă!