| Criiiiiiiis a întrebat:

- Nu pot sa intru pe facebook de ieri nu merge nici pe Google Crome, Internet Explorer. De ce straight face?
- Daca nu stiti nu raspundetiwinking.

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna si mie acum 3 zile nu mi.a mers. nu cumva zice :retrimite aceasta pagina?! sau ceva in mijloc intr'un chenar? eu am apasat pe butonul acela de doua ori si dupa mi-a mers. este foarte incarcat si de aceea. sau daca nu da refresh de multe ori. si la pagina si dupa incearca again. mie mi-a mers.:*

| Criiiiiiiis explică:

@ Alice - Tot nu merge rolling eyes.