| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca o sa ma ajute asta in vreun fel, dar totusi intreb. Este cineva pe aici psiholog? Dar psiholog pe bune. Poate psihiatru chiar. Cred ca incep sa intru in depresie. Si am tot mai multe ganduri suicidale. Si cred ca asta ar fi ultima mea scapare sa spun asa. Am nevoie disperata disperata pot spune sa vorbesc cu cineva. Si daca se gaseste cineva, as vrea ca totul sa fie in mod anonim. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie în privat. Nu am diplomă de specialitate dar ajut gratuit oameni ca tine de 52 de ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Suna la TELEFONUL COPILULUI: 116-111 - este gratis!

Ori descarca aplicatia din linkul de mai jos, unde poti avea consiliere gratuita cu un psiholog.
http://www.116111.ro/descarca-aplicatia