| reallygirl a întrebat:

O intrebare adresata beatilor...Presupunem ca cindva ti-a placut o fata, dar acum nu.Ramii total indiferenta fata de ea? Cum tear putea cuceri din nou? Ms mult.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, uite ca eu sunt unul din acei baieti si m-am lasat definitiv de fete nu mai pot sa ma cucereasca sub nici o forma poate sa se chinuie cat vrea dar nu merge.

| reallygirl explică:

Sorry.*băeţilor.

| TitiDrLove a răspuns:

Sa se poarte exact cum facea asa. De obicei devenim indiferenti atunci cand intervine ceva, cand se schimba fata sau refuza anumit lucru si cand devine si ea indiferenta fata de noi.
Si eu am patit asa cu o colega si inca imi pare rau tongue