| odudăcoaptă a întrebat:

Oare care este cel mai batran/cel mai tanar utilizator TPU?big grin

Răspuns Câştigător
| EU1139 a răspuns:

Eu ma gandesc ca un fan infocat TPU ar putea sa-i faca si copilului lui un cont la TPU si copilul s-ar putea naste chiar acum.
Iar cel mai batran utilizator... Ei bine nu stiu.
TPU e un site fara varste (0 -10000 Ani sau mai mult)

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

TPU = Toti Pentru Unu, asa ca nu conteaza varsta utilizatorului. El poate avea orice varsta. TPU e un site fara varste. @EU a avut dreptate cu acea idee de inceput. Numai bine, justinboy!

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Eu sunt cel mai tanar utilizator de aici(cred). Varsta: 9 aproape 10 ani!