| movu a întrebat:

Orange sau Vodafone? pareri pro si contra!

9 răspunsuri:
| Izz a răspuns:

Vodafone.

| frvtel a răspuns:

Orange, oferte mai bune. Vodafone, seriozitare maxima.

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Am avut si Orange acum 4 ani, Vodafone mai folosesc uneori.eu raman pentru cosmote :-D

| aLLii a răspuns:

Eu am VODAFONE de vreo 3 ani happy
Mie imi place mai mult Vf ca aproape toti prietenii mei au happy
Si ca sa pot sa vorbesc cu ei in retea happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Orange, au oferte bune si sunt multumit de serviciile lor.

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Cosmote:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ciuda pe Vodafone? Eu da... Mi s-a dezactivat extraoptiunea "Pentru tineri" fara a fi notificat si am avut o factura destul de mare. Ei spun ca m-au instiintat la activare ca aceasta expira dupa un an, insa mie nu mi se pare normal sa opereze modificari in contul meu, fara a ma instiinta. Daca ai patit si tu acelasi lucru hai sa trimitem zilnic catre ei pe adresa persoane.fizice_ro@vodafone.com, cate un mail prin care sa ii intrebam daca expira astazi 20 ianuarie 2011 vreuna din extraoptiunile noastre sau daca au operat astazi 20 ianuarie 2011 vreo modificare in contul nostru. Zilnic acelasi mail schimband doar data. Avand in vedere ca este o procedura normala Vodafone de a nu fi anuntati asupra modificarilor din contul nostru cand acestea apar, este dreptul nostru sa ne interesam. Va rog sa fiti solidari!

| maria3003 a răspuns:

Orange sunt mai seriosi si au o acoperire mai buna in tara