| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi ce anume va face sa fiti fericiti?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Familia mea, prietenii, cățelușa mea, cariera (merg cu plăcere și bucurie la serviciu), muzica preferată, lectura, plimbările în parc, spectacolele de teatru sau de operă la care merg, vacanțele.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, oamenii la care țin sau cu care îmi face plăcere să stau, oricâte predici risc să-mi aud cu „în viață fericirea ta nu trebuie să depindă de alții" și bla bla, pe mine doar alți oameni mă pot face să mă simt cu adevărat fericită, și nu că aș avea vreo problemă cu a sta singură sau așa, pentru că-mi găsesc ușor ocupație și fiind singură doar că mă simt mai bine făcând orice printre oameni și cu ei.

| Nemessys a răspuns:

Cred ca-s singurul care o sa zica : job-ul rolling on the floor
dar pe langa asta, persoanele pe care le am langa mine happy.

| Sofer a răspuns:

Cred ca jobul ca ma face sa uit de probleme și banii câștigați în special.

| aXy99 a răspuns (pentru Nemessys):

Ce meserie ai?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O zi fara ganduri.

| SilentRain a răspuns:

Muzica si pizza cu ton

| madagolub a răspuns:

Familia,prietenii și desigur reușitele tale.

| darrio2007 a răspuns:

Familia. Si fasolea bătută.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Excalibur09):

Până are gust.