| Aiicha a întrebat:

Sunteti fericiti? Ce va face fericiti sau ce va impiedica sa fiti fericiti?

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Nu prea sunt. Ma impiedica locul in care traiesc, oamenii cu care am de-a face si ideile lor.

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Sunt fericita cand sunt cu el, ne completam la fix.
Cand sunt fara el ma simt bine, uneori chiar foarte bine, dar nu destul de bine!
Ce ma impiedica sa fiu fericita:faptul ca acest "noi" nu exista si nu vreau sa existe, de fapt vreau, dar nu trebuie!

Bafta.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Faptul ca cei pe care ii am in jurul meu nu sunt si cei pe care as vrea eu sa-i am in jurul meu ma face nefericita straight face

| AlinutzaRouz a răspuns:

Da, pur si simplu pentru ca sunt eu si pentru ca-i pot face sa sufere pe toti cei care m-au tradat.

| Lacramioara7531 a răspuns:

Da. Sunt fericita ca am o familie minunata si prieteni speciali:X.Nefericita ca trebuie sa suport persoanele prost-educate din jursad

| Ema_4103 a răspuns:

Cred ca eu singura persoana care ma impiedica sa fiu fericita.De ce? Pentru ca nu ma bucur de ceea ce ma inconjoara, poate cand voi pierde totul voi realiza cat de fericita eram de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericita sunt fericita pentru ca ma iubeste justin bieber si nefericita ca ii prea mic pentru mine