| smile14 a întrebat:

Pentru ce care privesc Narcisa salbatica? De cine va place cel mai tare? Katy, Narcisa, Eliza, Manuela, Dana, Angela, Mioara, Ileana? Dar din masculi? Emil, Tudor, Cristian, Stefan, Sergiu? Mie de Manuela si Emil.Si cum credeti ca se va termina avind in vedere ca Narcisa cu Tudor s-au despartit definitiv?

3 răspunsuri:
| dcm4ever a răspuns:

Pai e posibil ca Todor sa fie la nunta cu Eliza si sa se termine tot...happy Happy End...big grin

| KaRa23S a răspuns:

Mi-a placut de Irina, insa na... Acum imi pl de Angela, Eliza(la fata doar) si Emil. Sfarsitul nu-l stiu pentru ca seamana cu filmul fetele marinarului care se term ff urat

| Adelina_1152 a răspuns:

Mie tot de Emil si Manuela imi place. Oricum cred ca Tudor va afla ultima dorinta a Anastasiei si se va casatori cu Narcisa. La fel cred ca se va casatori si Emil cu Emanuela, probabil.