| Inutza0102 a întrebat:

Cum credeti ca se v-a termina Narcisa Salbatica? Eu cred ca o sa intre Cristian la inchisoare Manuela o sa fie cu Emil Dana o sa isi gaseasca un prieten si Tudor se insoara cu Narcisa si Eliza accepta ideea si vor fi o familie fericita!:*dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| RainUmbrella a răspuns:

Da cred la fel ca tine. Oricum e la episodul 93 si se va termina in curand... Funda? Daca esti fana si pierzi vreun episod il poti vedea aici http://narcisasalbatica.a1.ro/ si daca iti place stilul Narcisei intra aici si da un vot http://narcisasalbatica.a1.ro/alege-noul-stil iar aici poti vedea cele mai importante momente http://narcisasalbatica.a1.ro/momente.html Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

O__o
dude...wtf

| RainUmbrella a răspuns:

Da cred la fel ca tine. Oricum e la episodul 93 si se va termina in curand... Funda?

| LoveSelena a răspuns:

Eliza a sa fie cu fratele lu david mircea, narcisa cu tudor, manuela cred cu emil, angela nu stiu cu cine si secretara cati cu sergiu tatal lui emil

| andrusk06 a răspuns:

@DJsPeaKmIxeR
Cristian nu mai e la inchisoare; Tudor nu se casatoreste cu Eliza!
@ Miley
Angela este moarta! A murit dupa ce Cristian a otravit-o pe ea si pe Manuela, dar Manuela a supravietutit.

@inutza12345 - Si in continuare Manuela cred ca o sa afle ca Emil traieste,Emil de asemenea,cazul lui cred ca va fi incheiat,eliberandu-l,cred ca el se va casatori cu Manuela,Narcisa va iesi de la inchisoare,fiind declarata nevinovata deoarece nu au probe care sa arate ca l-a injunghiat pe Cristian,Cristian va mai comite inca o crima, iar cu Dana si Sergiu nu stiu ce se va intampla cand Manuela va af; a ca a mintit-o in cel mai josnic mod inscenand atat moartea ei cat si a lui Emil. Vot, te rog?batting eyelashes

| asdasasasas a răspuns:

Cristian e la inchisoare, manuela e cu tasu lu emil, dana nu are prieten, si tudor se casatoreste cu eliza EXACT PE DOSrolling on the floor)

| eeeeeeeee a răspuns:

Narcisa se va casatori cu tudor. eliza va ramane cu mircea. katy cu sergiu.manuela se va casatori cu emil dupa eliberarea acestuia din inchisoare.manuela o va ierta pe dana pentru ca a mintit-o in legatura cu moartea lui emil.cristian ori va muri ori va putrezi in inchisoare.SI TOTI VOR TRAI FERICITI.