| Tiffanny a întrebat:

Sall all!
Ce credeti ca o sa se mai intample in "Narcisa Salbatica"?
Oare va muri Tudor?
O sa o omoare Cristian pe Angela, dar pe Manuela?
Eliza o sa fie cu Mircea?
Ce credeti?
Vreau parerile voastre!happy
Scuzati categoria!straight face
Dau funda + vot la cel mai concis raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Pai Tudor cred ca va trai pan 'la urma pentru ca a trecut prin atatea cu bine, Eu cred ca o omoara pe Angela pentru ca s-a bagat de prea multe ori.Si Eliza cred ca o sa fie cu Mircea pan la urma cred ca il mai iubeste pe Tudor

4 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

Tudor, cred ca da, va muri. Cristian nu sunt sigura ca o va omori pe Angela, dar pe Manuela, poate...
Eliza, nu cred... nu cred ca va apuca sa stea cu Mircea. Tu ce crezi?
Bafta kiss

| mistikk a răspuns:

Nu cred ca Tudor moare deoarece are un copil cu narcisa si intr-un fel asta o va ajuta sa isi revina presupunwinking

| TheAngel_1502 a răspuns:

Lucass merita funda, raspuns superb, am ras cu lacrimilaughing
iar Tiffanny ce ar fi sa astepti pana maine sa vezi, iar intre timp sa citesti o carte

| bebix16 a răspuns:

Eu cred ca Tudor u poate sa moara pentru ca e personajul principal.
Cristian cred ca o sa le tina ostatice deci nu o sa le omoare si Eliza nu crd ca o sa fie cu mircea doar o sa faca sex cu ellaughing