| Lilia2621 a întrebat:

Cu ce credeti ca se va termina Narcisa Salbatica? Ce credeti ca se va intimpla cu Cristian, cu Eliza, cu Stefan, cu Emil si Manuela? Fundita pentru cel mai interesant raspuns

Răspuns Câştigător
| marius1995rr a răspuns:

Ador serialu asta. nu pierd nici 1 episod.
Eu cred ca in cele din urma Cristian ii spune la politai ca nu Narcisa la omorat... Manuela va afla de Emil(ca e in viata) de la Tudor.Stefan va ramane cu Tudor si cu viitorul sau fratebig grin,Narcisul, emil cu Manuela se casatoresc la fel si tudor cu Narcisa dar si Mioara cu tractoristu ala,, iar eliza cu Cristian vor muri curand (amandoi sunt pe moarte) FUNDA?big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| A98 a răspuns:

Se impusca sori si gata!laughingfunda?

| LukaRaw a răspuns:

Manuel va fi impreuna cu emil.cristian va muri. eliza nu prea stiu ce se va intampla dar ii va face ceva lui tudor si cam atat.
Funda?!happybig grin

| AndY_1181 a răspuns:

Buna.

Cu Cristian, va intra din nou in inchisoare, peste 3 - 4 episoade, va iesi iar... Cu Eliza, se va razbuna pe Tudor, Stefan va mai avea de suferit din cauza lu' Cristian, Emil va iesi si el in curand din inchisoare intr-un mod sau altul iar Manuela, va naste si se va impaka intr-un final cu Emil, cand va iesi...

| Alii_6257 a răspuns:

In toamna = sezon nou.Vom vedea atunci cu ce lucruri ne vor mai surprinde happy

| bytsa a răspuns:

Pei eliza moare crisitian moare emil si manuela raman impreuna