| smile14 a întrebat:

Pentru ce care privesc Narcisa salbatica? De cine va place cel mai tare? Katy, Narcisa, Eliza, Manuela, Dana, Angela, Mioara, Ilean a? Dar din masculi? Emil, Tudor, Cristian, Stefan, Sergiu? Mie de Manuela si Emil.Si cum credeti ca se va termina avind in vedere ca Narcisa cu Tudor s-au despartit definitiv

3 răspunsuri:
| AngelMiley_8855 a răspuns:

Mie imi place ce Narcisa si de Emil.Si in primul rand nu cred ca s-au despartit inca cred ca se vor impaca si se vor casatorii.In primul rand nu cred ca se va termina urat sezonul ...NU stiu

| StefanCS a răspuns:

Narcisa si Tudor ei nu se vor despati niciodata pentru ca sunt personaje principale. FUNDA

| Biiiiiia a răspuns:

Pai...
Cel mai mult imi place de Narcisa,Manuela, Ileana, Tudor si Emil.
Narcisa si Tudor chiar daca s-au despartit se vor impaca.