| BadBoyy a întrebat:

Pentru cei care joaca Famous Mt2 cum imi pot face cont? funda la cel mai rapid raspuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://famousmt2.net/index.php?s=register aici iti faci cont pe famoust mt2 dai bataie ca nu stiu cat timp va mai rasmane deschis registeru

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai il dowladezi si dupa aceia intri in el si dai register, laga start game

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mie imi da eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
]
mata si tactu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma pot face GM?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti pot face cont.

| DDX99 a răspuns:

Are candva un cont de lv1 ca nu mai mere registrul

| Cristinutza_1325 a răspuns:

Imi cer scuze dar nu stiu unde te poti inregistra la Famous Mt2 dar te poti uita pe site-ul de la mt2 care iti poate fi de folos (cat-de-cat) http://metin2.ro/. Eu cred ca daca iti faci aici cont va merge si pentru Famous Mt2. Sper ca ti-am fost de folos. Funda, ceva? :>

| nixon003 a răspuns:

Cum se face cont

| tudor32 a răspuns:

Wa copii de guma stiu sa intru mi am facut cont da nu stiu ce sa scrie de cont ...SC12 name Tudor parola:...lkuiasod asa email@batman12big grin
si apoi nu stiu ce cod voi ce ati scris la cod ca eu imi bag picioru in serverul asta pet name Papuslaughing si dc nu merge si am tradus in romana cu google crome si numele la mai incercat si altfel si codu la fel al iasului al romaniei al rusiei etc va rog sa mi spuneti

| Ruxy_5664 a răspuns:

Daca aflii imi spui si mie te rog happy.