| Mwhahahaa a întrebat:

Peste 7 zile va fi ziua mea, fac 13 ani. Mi-o serbez acasa.
Vreau si eu idei ce sa facem ca sa nu ne plictisim. Inafara de dans:X pentru ca asta e pe primul loclaughing big hug

6 răspunsuri:
| blue95 a răspuns:

Puteti face karaokesmug. sa jucati carti.sa faceti pozelove struck.sa jucati sticlutasmug.fantanita.sa va uitati la un film.sa radeti.sa iesiti pe afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mai faci karaoke concursuri de coafat...si multe alte lucruri

| AnnaMariaaa a răspuns:

Jocul acela cu scaunele.

| Mwhahahaa explică:

Mai vreau idei
dau funda rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va distrati la maxim, u joc care iti place foarte mult, muzica la maxim, bineanteles doar prieteni cu care te intelegi fb, sa va uitati pe you tube la faze comice, sa jucati biliard daca ai masa sau remi sau carti, ping-pong

| deutSa a răspuns:

Dansati,macheati-va,coafati-va [ una pe alta ], faceti poze, fa pinniata [ nu stiu exact cum se scrie ], uitati-va la film,jucati adevar/provocare,iesiti pe afara,jucati carti, rummy, etc.