| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste idei, parintii pleaca pentru 2 zile, si voi fi doar eu si o prietena acasa, ce sa facem ca sa nu ne plictisim? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| andreeapap a răspuns:

Ehe :Xhai ca aici m-ai prins bine asta fac eu fac in fiecare saptamana cu pr mea si NU ne plictisim DELOC!:*.Pai de dimineata puteti sa gatiti impreuna sa va "etalati" talentele sa faceti oua fierte,cereale in lapte,clatite(daca stiti) etc.Apoi puteti sa ascultati muzica de pe youtube sa va uitati la filmulete amuzante la faze "tari",mai puteti sa pune-ti niste bani si sa va duceti la cel mai apropiat chisc de ziare si sa va cumparati urmatoarele si cele mai tare reviste de fete:Bravo!,Bravo girl,Popcorn,Cool Girl.(va uitati prin ele si comentati-le "uite ce a facut aia" sau "ce bine arata ala" ceva de genu...apoi va puteti uita la filme daca nu sti cum sa le iei iti recomand cel mai bun si mai complex site de filem online www. SPAM. Apoi puteti "barfi" despre "dusmancele " voastre despre fostii vostri prieteni despre cele mai penibile intampari sau cele mai amuzante, sau puteti sa va jucati cartyi:Septica,makao, kems, (daca nu sti cum se joaca dai un search pe google:*) sau sa va jucati table sah, sau Monopoly, remy spune-i si ei sa isi aduca niste jocuri de acasa din astea funny si in 2:).Iar seara puteti sa va plimbati prin parc sa iesiti la un suc, la o pizza, la o shaorma:X:)) sau sa va cumparati o sticla de suc la 2 l, 2 pungi de popcorn, ciocolata, chipsuri si sa va uitati la un film bun ori la tv ori pe net (recomandat horror) e super funny:X...Astea sunt cele mai bune si cele mai super chestii pe care le fac eu cu pr mea;;). Funda?:*:D

3 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Poti face multe big grin Jocuri, PC, filme etc.

| Autumnfeelings a răspuns:

Sa va uiti la un film,sa beti ciocolata calda,sa citeti o carte,sa va jocati pe calculator,sa ca uitati la Tv,sa va faceti temele de vacanta(daca aveti), sa vorbiti despre baieti, sa ascutati muzica etc

| CrazzyXgirL a răspuns:

O petrecere in pijamale big grin,va uitati la tv,PC, vorbiti despre boyshee hee, ascutati muzica...tongue