| AngelMiley_8855 a întrebat:

Plac un baiat si nu stiu cum sa i-o spun. Pute-ti sa-mi da-ti niste idei:cum sa i-o spun?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai poti sa te interesezi si tu de la alte prietene, prieteni de ai lui. Astfel aflii numarul lui de telefon, id`ul de mess, si puteti vorbi. Daca nu reusesti, intr-o pauza sau candva cand il prinzi singur, si tu singura, ii zici!
Pe mine un baiat ma placea, si a reusit sa afle nr meu, si nu stiu cum, si mie mi s`a deschis,, pasiunea '' asta pentru el, desi inainte sa aflu ca ma place nici eu nu il placeam deloc!
Ii zici asa :,, X [ cum il cheama ], sincer, mie imi place de tine! Nu stiu daca si tie iti place de mine .etc.etc.'' Gasesti tu!

3 răspunsuri:
| Deea_2449 a răspuns:

Nu-i spune direct ca il placi, flirteaza cu el ca sa ii dai de inteles ca il placi, si asa iti dai si tu seama daca el te place...Succes!

| cosmin9834 a răspuns:

Eu sunt baiat si stiu ce inseamna cel mai mult ne place sa ni se spuna mai pe ocolite ce simtiti voi si ar fi bine sa faci cat mai multe gesturi tandre cand esti cu el.

| selenasel a răspuns:

Pai poti sa te interesezi si tu de la alte prietene, prieteni de ai lui. Astfel aflii numarul lui de telefon, id`ul de mess, si puteti vorbi. Daca nu reusesti, intr-o pauza sau candva cand il prinzi singur, si tu singura, ii zici!
Pe mine un baiat ma placea, si a reusit sa afle nr meu, si nu stiu cum, si mie mi s`a deschis,, pasiunea '' asta pentru el, desi inainte sa aflu ca ma place nici eu nu il placeam deloc!
sincer, mie imi place de tine! Nu stiu daca si tie iti place de mine .etc.etc.'' Gasesti tu!