| eu1inna a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca il plac, daca stiu ca si el ma place?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a taurul de coarne si spune-i in fata.Doar nu o sa faci puscarie sau iei vreo amenda pentru asta.Uneori,baietii,pe cat de viteji se arata pe atat de cacaciosi sunt. Uneori e bine fata sa faca primul pas,ca baiatul e... fatalau rau.laughing Spune-i in fata ca il placi si daca sta ca fraierul... faci tu pasul, nah. Faci curte, iidai flori si ciocolata, eventual ii platesti prajitura la cofetarie.laughing
Daca vrei sa ai o relatie cu el, trebuie sa-i spui.Cine stie daca va face el pasul. Ehee.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Daca stii sigur ca si el te place, nu ai avea de ce sa-ti faci griji. Cel mai bine e sa-i spui fata in fata, dar recunosc nici eu nu prea as avea curaj. Asa ca poti apela la sms sau facebook. Eu i-am zis pe facebook unui baiat ca-l plac. Am inceput ca vreau sa ii spun ceva desi mi-e putin teama, iar el mi-a spus sa-i zic care e problema. Si i-am zis ca il plac si daca ar vrea sa fie ceva intre noi. A zis da si asa..Acum logic depinde de raspunsul lui laughing
Sper sa fiti impreuna si asa. Bafta :*

| IisusHristos a răspuns:

Saruta-l direct. E mai bine asa. Sau apropie-te la cativa centimetri de buzele lui si vezi daca face si el pasul. Daca nu, mergi tu pana la capat, inseamna ca el e pampalau si ca tu o sa fii barbatul intr-o eventuala relatie. Succes.

| eu1inna explică (pentru IisusHristos):

E buna idee, dar daca va reactiona urat?

| xmcvjv a răspuns:

Daca n-ai curaj, ii poti arata

| 1mPuLs a răspuns:

Daca chiar n-ai curaj fata-n fata. Spune-i pe facebook sau trimite-i mesaj.