| anonim_4396 a întrebat:

Plec in vacanta cu iubitul meu,in strainatate la parintii lui,ce activitati putem avea acolo, avand in vedere ca pe timp de zi vom fi singuri acasa iar net nu avem sau pc.In afara de facut de mancare si curatat pe jos si prostioare.Spre exemplu,o sa-mi duc laptopul cu mine pe care voi instala niste filme sau seriel,habar n-am. Ceva idei, orice!

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iubirea este un sentiment foarte frumos,dar daca petreci timp alaturi de iubitul tau,ea isi mareste volumul si devine mirifica! Incearca jocuri precum "hai sa depanam amintiri"sau,"Picnic in interior"(puneti o patura pe jos si mancati ca si cum ati fi in aer liber ),cititi o carte impreuna,spuneti bancuri, impartiti un hobby, decorati-va camera, fa-l sa-ti citeasca gandurile, mima...altele vin de la sine! Meriti "a doua sansa"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti in alta tara... viziteaza o nu te uita la filme ce dracu