| sohappyIcoulddie a întrebat:

Eu si iubitul meu, avem o luna. Pana sa luam vacanta totul era okay. El este coleg cu mine. De noi doi stiu dct cativa colegi. Dupa ce am inceput scoala nu am apucats a vb asa mult cu el. Avand in vedere ca la scl nu prea putem sta impreuna, pe afara in ultimul timp nu am mai iesit am mai vb pe mess. El intra foarte foarte rar. Azi a intrat pe mess, eu eram afara si cea mai buna pr a mea m-a sunat sa imi spuna. Eu am intrat repede in casa ca sa vorbesc cu el. La 2 minute dupa ce eu am intrat el a iesit. M0-am suparat rau pe el si i-am dat un mesaj in genu`:"Ms ca ma bagi in seama cand esti online, se numeste sarcasm".
nu stiu ce sa mai fac. Eu il iubesc super mult si el ma iubeste dar de multe ori simt nevoia sa vb mai ult cu el. Adica ar trebui totusi avand in vedere ca suntem impreuna, ma oftica chestia ca altii sunt linistiti acolo si eu abia apuc sa vorbesc cu iubitul meu. Maine la scoala nici nu stiu ce sa fac! Aveti idei?

Sunt foarte suparatasad. >Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Andruska_4790 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el despre chestia asta.sa ii spui ca te deranjeaza foarte mult faptul ca el nu iti acorda destula atentie...incearca sa afli daca are un motiv pentru care se comporta asa cu tine...sau poate nu ii convine lui ceva la tine. daca nu iti pune el ce are.incearca sa il faci tu sa iti spuna."trage'l de limba"winking. succeshappy

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dar de ce nu il suni si nu vb cu el? intreaba-l ce se intampla si spune-i ca te deranjeaza ca nu vb destul de des. daca tine la tine se va schimba cu siguranta :*

| vlaaddd a răspuns:

Il tragi intr-un colt si il intrebi " Ce se intampla?", "De ce ma eviti?", "Nu mai vrei sa fim impreuna?" si daca o sa zica ca vrea sa ii spui "Arata-mi ca tu chiar iti doresti asta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El te ocoleste! Poate a gasit pe altcineva sau tine ceva in secret!