| d3javw a întrebat:

Poate fi imbunatatita memoria?

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Exercitii, manca peste si nucii.
Bafta!

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mananca nuci vorbesc serios! la mine a mers dupa ce mancam nuci gandeam mai bine si retineam mai mult. am auzit ca are o vitamina importanta

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Da. Daca nu retii memoplus laughing. Chiar functioneaza...Eu luam inainte de examenul din a8a si m-a ajutat.

| NoNameqed a răspuns:

Da ia pastile, asa am avut si eu un prieten, doar ca pana la urma a innebunit laughing) ca a luat exagerat, vezi ce faci pastilele nu sunt bune deloc

| LeZizu a răspuns:

Da. Prin exercitiu

| Zullabar a răspuns:

Fara pastile, Asculta bine la Castravete asta ca spune bine. Nuciile sunt pentru memorie de elefant sau cum se spune