| Mirel4412 a întrebat:

Pot sa folosesc o tigare electronica adica un vape pentru a creea fum in camera fara sa trag din tigare? Adica daca are cineva, poate sa mi spuna daca are vreun buton sa apese sa iasa fum singur

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atata lucru nu ai nevoie de un vape, ci o lampa electrica sau simpla, cu parfum de ambient.

Gasesti pe toate drumurile, dar si pe ebay, se cheama: "oil diffuser"
https://www.ebay.com.au/......sch/i.html

O pornesti, pui apa si cateva picaturi de uleiuri parfumate si elimina acel fum usor si diafan, cu miros placut.

1 răspuns:
| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Nu are cum.Dar de exemplu daca nu vrei sa tragi in plămâni, poti doar sa pufai si e ok