| nknejjnfj a întrebat:

Poti sa cumperi xanax de la farmacie fara reteta? M-a intrebat un prieten si eram curioasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Nu poti. Iti cere si buletinul

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti se da fara reteta. Chiar asa, un prieten te-a intrebat. Si tu doar vrei sa-l ajuti. Vrăjeală!

| nknejjnfj explică (pentru darrio2007):

Era doar o intrebare happy

| darrio2007 a răspuns (pentru nknejjnfj):

De acord.

| Andreeush a răspuns:

Nu se poate.

| Michaeel a răspuns:

Ala nu e ceva drog?

| 2420 a răspuns:

Pentru Xanax este neapărată nevoie de rețetă plus prezentarea cardului de sănătate și a buletinului.

Xanax este un fel de drog, nu se poate cumpăra pur și simplu de la farmacie.

| DoamnaGasca a răspuns:

Poți lua doar dacă ai nevoie sau dacă ai "Pile" la farmacie dar nu prea poți dacă nu ai rețetă