| DeriobRazvan a întrebat:

Cat de greu este sa obtii o reteta pentru xanax?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulian1302 a răspuns:

Buna. Xanax este un medicament care se elibereaza numai pe baza de prescriptie medicala. In general se administreaza in cazul tulburarilor psihice. Daca pacientul nu sufera de acest gen de tulburari, cu siguranta, medicul nu va prescrie o reteta cu acest medicament. Exista multe alte alternative pentru Xanax pentru care nu iti trebuie prescriptie medicala; in general aceste medicamente sunt cele pe baza naturista cum este si Relaxirem.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte-foarte greu! Eu nu am obtinut-o niciodata!

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Este cam greu!