| Georgianaax a întrebat:

Profil real sau uman? Help! FUNDA

4 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

Iti place matematica, fizica, chimie, biologie alegi real.
Iti place romana, latina, alte limbi, psihologie, etc. alegi uman.

| lolly_3072 a răspuns:

Ne intrebi pe noi?laughing
intreba'te pe uh la ce te descurci mai bine la mate,info? atunci da la real
daca iti plac mai mult limbile straine,sa citesti,sa compui atunci te duci la uman.
oricum, e important ce alegi pentru ca
exemplu: daca alegi umanu' si dupa aia o sa vrei la medicina.o sa iti fie f greu sa intri si invers...
bafta, lolylove struck

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi,nu pot sa iti zic decat obtiunea mea.REAL.Acum,iti dai seama ca nu o sa influenteze cu nimic parerea mea in decizia ta.Gandeste-te la ce ai vrea sa faci pe viitor si iti va fi mai usor sa alegi profilul.Bafta la examen:X:X

| BiancaW a răspuns:

Depinde de ce iti place tie sa faci, si de cariera pe care vrei sa o alegi pe viitor.
Eu una aleg uman.big grinhappy