| Sadop a întrebat:

Profil real sau uman?
De ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uman.Mi se pare mult mai uşor, şi mă descurc destul de bine la limbile străine.

| thewomaninwhite a răspuns:

Depinde ce-ti place mai mult...eu una iti recoman umanul (si eu sunt la uman)din clasa a 10 a nu se mai face mate chimie, fizic, biologie. Nu mai dai bac l mate unii colegi de ai mei regreta ca au ales relul.toata lumea crede ca realul este cel mai bun profil dar nu este asa si la noi in clasa sunt o multime de copii destepti

| MihaelaMiikii a răspuns:

Parintii spun Real happy de ce, matematica iti dezvolta altfel gandirea, dar eu aleg Uman ptc sunt varza la matelaughing La uman o sa faci multa engleza, franceza, romana!