| mister08 a întrebat:

Pt. fete : va plac baietii timizi sau cei tupeisti? De ce?

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti timizi, spuneti timizi not worthy

| PauLa.M a răspuns:

Spun timizi ca sa ma placa si pe mine BRObatting eyelashes blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PauLa. M, poate te place in secret, doar e timid laughing
lora si timizii stiu ce vor, dar au trac atunci cind trebuie sa "faca primul pas" tongue

| PauLa.M a răspuns:

Recunoaste te rog blushing
imi caut fericirea de mult.
trage aer in piept.si spune love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, as spune timizi dar stiu ca te rusinezi laughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey mai bine cei timizi decat cei tupeistibatting eyelashes

parerea meawinkingbig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu prefer ca baietii sa fie undeva pe la mijloc, nici prea timizi, nici prea indraznetibig grin

| BUBULINA a răspuns:

Fara misto
imi plac timizi
in general sunt si cuminti tongue
nu imi plac golani si cei cu mult tupeu de maselistitongue

| Dianna a răspuns:

Eu zic ponderatihappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PauLa. M blushing
Nekane, spune, spune, nu ma rusinez... promit laughing
Lora, de zis nu zic ei, dar de facut fac, fac... o sa fii iubita, adorata, dezmierdata, alintata, fericita...hee hee tongue

| BUBULINA a răspuns:

Eu recunosc
imi place de Broooooooooooooo:X
este cel mai simpatic dupa site
dar din pacate nu este timidtongue

| PauLa.M a răspuns:

@bro. dupa ce ca nu ai tupeul sa ti recunosti sentimentele, ma si inseli sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, doar sint unul dintre eihee hee
Bubulina blushing
PauLa. M, da de unde, sint fidea sadea laughing

| PauLa.M a răspuns:

Bro, please don't leave me! http://www.youtube.com/watch?v=n9yay4PX0OA

Janina
| Janina a răspuns:

Imi plac cei cu bun simt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, uite ce colectie frumoasa ai facut! si te plangi ca esti singur cuc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, pai sint... sint doar eu si televizoru care merge ca prostu, ca nu ma uit la el, stau si clapacesc la calc rolling on the floor tongue

| PauLa.M a răspuns:

BRO veziii? daca nu vrei sa ne combinam?
macar la cartiela.
acum nu erai doar tu si tv ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, ce mai astepti? mesaje private, numere de telefon, alea, alea...cat sa te mai invat? laughing

| PauLa.M a răspuns:

Nekane mai invata l blushing
ca eu sunt timida...

| PauLa.M a răspuns:

Stii BRO ti as fi dat si eu mesaj privat de mult, dar nu pot trimite mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paula, eu il invat, ii vreau tot binele din lume happy

| PauLa.M a răspuns:

@nekane, sa ma mai inveti si pe mine din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe,@bro, eu ti-am spus ca te rusinezi laughing unde te-ai ascuns?

| PauLa.M a răspuns:

Doarme, ca l am invelit eu acum big grin sa nu care cumva sa raceasca
Noapte buna nekane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paula, ziceai ca esti timida laughing si voi deja ati trecut la fapte mari, pe bro l-a luat somnul si tu il invelesti...cu ce sa te mai ajut? rolling on the floor

| PauLa.M a răspuns:

Ups blushing m am dat de gol
pai e gripa asta acum.si cand stiu cat de sensibil e. sad
tu ai putea sa ma invelesti pe mine acum.
bro ia toata paturica chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, sinteti numai bune sa va intilniti la o cafea, krapa omu de ris ascultindu-vahee hee

| PauLa.M a răspuns:

Cand te ai trezit blushing?
Nu te am invelit bine sad?
sau tastez prea tare si repede? :-s
spune mi ce te supara...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Deci tin sa anunt ca @bro este al meu si doar, subliniez : DOAR al meu! asa ca @ paula nu mai minti ca l-ai invelit tu cand @bro este cu mine acum si ne prewgatim sa papam o pizza delicioasa!
@bro iubire i-a soate matalica nasucu afara "din paturica" si zi-le si la fete misterul!hee hee
@ nekane sa ajutii aaaa? las ca mai vezi tu bradut de craciun de la mineeee...laughing) doar tulpina...si-l impodobesti singura naaah! rolling on the floor
@bro deci le spui la fete?hee hee
iar daca este rusinos eu il iubesc asa rusinos cum e el...love struck
@bro dragul de tine...happy rusinos mic ce te am happy :* laughing