| NedeaAndrei a întrebat:

Intrebare pentru fete:va plac baietii tupeisti sau putin mai timizi?happy

Răspuns Câştigător
| BicolorBell;x a răspuns:

Hi!
baiatul care ii place orcarei fete este intre cele 2 extreme.
nu stiu dc, dar baietii se considera mari si atri atunci cand se bat sau dau in fete?
dc?
a fi tupeist nu inseamna a te bate non-stop, a injura, etc... a fi tupeist inseamna a avea carcaterul necesar pentru a infrunta diferite probleme; sa stii sa iti sumi o responsabilitate.
Un baiat ar trebui sa fie un gen care sa stie sa te asculte, sa stie sa invete sa nu se laude.Gen:,,A uite sunt cu aia! Mama daca stii ce bine saruta!"sau alte chestii d'astea.pentru sigur iti va da papuci in 2 sec.
Te asigur cu tuturor fetelor le plac baietii care sa fie intre aceste 2 extreme, baietii care stiu sa se comporte.
Iar acest comportament se poate obtine numai prin a fi natural, a nu incerca sa pari altcinevawinking
Bye!happy

33 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si una si alta. Cei care stiu ce vor si lupta pentru asta fara a uita de bun-simtwinking

| Bacemi a răspuns:

Cred ca fetele ar prefera o combinatie. Sa stie cand sa fie indraznet si increzator si cand sa fie mai timid si sensibil.

| monyk a răspuns:

Buna, nu am o anumita preferinta, dar hai sa zicem ca intre...imi plac baietii tupeisti(recunosc), dar care sa nu intreaca limita bunului simt, ca atunci e deja prea de tot, sa fie si tupeist dar sa aiba si un strop de timiditate, nu stiu, pur si simplu sa aiba acel ceva car sa ma atraga, indiferent ca e tupeist sau timid, fiecare cu felul lui de a fi.

| juniper a răspuns:

Mai timid, ca ala are bun simt.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi in ambele moduri e bine, nici sa fie un tupeist din ala fara limite dar nici un timid din ala care sa nu scoata nici o vorba.

| PurpleLadybug a răspuns:

Tupeisti si nu preastraight face daca incepe cu mistourile no talking nici gand. si timizii sunt draguti, mai putin atunci cand trebuie sa ai tupeu si pentru ellaughing
Take carepeace sign

| PurpleLadybug a răspuns:

Si ink ceva: BicolorBell merita funditahappy

Shin
| Shin a răspuns:

Stiu ca e doar pentru fete, dar e o intrebare asa de usoara incat orice baiat mai "umblat" iti poate da raspunsul. Fetelor le plac baietii tupeisti! PUNCT! tongue Evident, nu trebuie sa o dea in nesimtire, deci a se evita tupeismul extrem.
Numai bine, Shinwinking

| viatadecacatt a răspuns:

Imi place sa fie si tupeisti cand e nevoie dar si timizi

| Maia a răspuns:

De obicei baietii timizi sunt mai tacuti si nu prea imi plac, dar nici cei tupeisti nu prea imi plac, pentru ca de multe ori tupeul(cel exagerat) duce la nesimtire :d! Asadar baiatul "perfect" ar fi unul aflat intre tupeu si timiditate laughing [stiu, vreau prea multe, xD]

| Fifylici a răspuns:

Pai nici prea rusinosi dar nici f tupeisti
sti tu vb aia cu rusinea mori de foame dar totusi sa ai tupeu in limita bunului simt

Răspuns utilizator avertizat
| hiphopbeatz a răspuns:

Tupeisti.clar.daca e ca un saine care ma urmeaza oriunde poate sa plece.
sa zica:bai asta, hai pe luna.

pace!

| kally a răspuns:

Hmmm. mie una imi plac baietii mai timizihappy

| tweety_8071 a răspuns:

Nici unii nici altiismug
sunt gayeelaughing
. am glumtongue

imi plac baietii normali care nu sunt tupeisti dar nici exagerat de timizi, cei tupeisti pot fi deja considerati aroganti, cei timizi pot fi luati de fraeri deci nici una nici alta. aleg baiatul echilibrathappy

| Seline a răspuns:

Mie imi plac aia tupeisti.De ce unii dintre voi puneti egal intre tupeist si nesimtit? Asa de curiozitate.

| Яùxsi a răspuns:

Tupeisti, dar sa nu devina nesimtitihee hee

| @@ a răspuns:

Imi plac baietii care stiu cand sa i-a initiativa
si timizi cand trebuie gen:cand incearca sa imi spuna ceva frumos

| Doa'Do a răspuns:

Un pic din amandoua. Cer prea mult? laughing

| Inna_8819 a răspuns:

Poii nha recunos imi plac cei tupeisti, dar sa aiba si un pic de timiditate in ei.Cand e nevoie sa fie tupeist sa fie cand nu nu.:winking

| unu a răspuns:

Ia uite, domnule, aproape unanimitate pentru tupeisti! Chiar nu ma asteptam! Eu sunt baiat si mie nu-mi plac deloc fetele tupeiste. Credeam ca dupa atatia ani in care marlania a fost (si este) la moda, o sa apara niste alergie la ea. Cat m-am inselat!

| malina_9455 a răspuns:

Sa nu fie prea tupeisti si nici timizi. eu spun lucrurilor pe nume. iti zic ceva in fata chiar daca iti place sau nu. nu imi place cand ies cu un baiat si dupa 2 min zice:vrei sa fii cu mine? nici prea tupeisti, dar nici deloc

| someone_8322 a răspuns:

Intre. Da' mai mult tupeisti, nu prea imi plac timizii big grin

| pretty27girl a răspuns:

Tupeisti, care sa se dea la fete, sa faca primul pas, nu in ras in bataie de joc

| _pink a răspuns:

Important e sa imi placa baiatul. Daca e timid, fac eu primul pas, daca e cu tupeu isi sa el seama si face el primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O combinație intre. Sa aibă tupeu când trebuie și sa fie timid când trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unii nici altii straight face
Ar trebui sa aiba tupeu sa vorbeasca cu mine laughing dar si putina timiditate nu strica.
Tu ai intrebat tupeisti sau timizi: Aleg totusi timiziwinking Cei tupeisti isi permit sa rada pe propria iubita in public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde sa fie si putin sensibilbig grin. iar tupeist in unele momente big grin.nu mereuhee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu personal n-as putea sta cu un papalapte... plus ca imi plac in general persoanele care au initiativa. ok, recunosc, imi place sa fiu condusa intr-o relatie laughing. deci prefer tipul mai tupeist.