| mister08 a întrebat:

Pt. fete : va plac baietii timizi sau cei tupeisti? De ce?

57 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cei destepti, politicosi si respectosi chiar daca sunt timizi sau tupeisti

Janina
| Janina a răspuns:

Imi plac cei cu bun simt

| Leea1234 a răspuns:

Imi plac cei educati!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu trebuie sa fie nici timid nici tupeist

| Cryssy a răspuns:

Mie imi plac baietii care sunt directi. Este cel mai bine asa.

| BUBULINA a răspuns:

Fara misto
imi plac timizi
in general sunt si cuminti tongue
nu imi plac golani si cei cu mult tupeu de maselistitongue

| BUBULINA a răspuns:

Eu recunosc
imi place de Broooooooooooooo:X
este cel mai simpatic dupa site
dar din pacate nu este timidtongue

| Andraa a răspuns:

Timizilove struck
dar nu prea timizibig grin
intre

| PauLa.M a răspuns:

Spun timizi ca sa ma placa si pe mine BRObatting eyelashes blushing

| PauLa.M a răspuns:

Recunoaste te rog blushing
imi caut fericirea de mult.
trage aer in piept.si spune love struck

| PauLa.M a răspuns:

@bro. dupa ce ca nu ai tupeul sa ti recunosti sentimentele, ma si inseli sad

| PauLa.M a răspuns:

Bro, please don't leave me! http://www.youtube.com/watch?v=n9yay4PX0OA

| PauLa.M a răspuns:

BRO veziii? daca nu vrei sa ne combinam?
macar la cartiela.
acum nu erai doar tu si tv ul happy

| PauLa.M a răspuns:

Nekane mai invata l blushing
ca eu sunt timida...

| PauLa.M a răspuns:

Stii BRO ti as fi dat si eu mesaj privat de mult, dar nu pot trimite mesaje

| PauLa.M a răspuns:

@nekane, sa ma mai inveti si pe mine din cand in cand.

| PauLa.M a răspuns:

Doarme, ca l am invelit eu acum big grin sa nu care cumva sa raceasca
Noapte buna nekane

| PauLa.M a răspuns:

Ups blushing m am dat de gol
pai e gripa asta acum.si cand stiu cat de sensibil e. sad
tu ai putea sa ma invelesti pe mine acum.
bro ia toata paturica chatterbox

| PauLa.M a răspuns:

Cand te ai trezit blushing?
Nu te am invelit bine sad?
sau tastez prea tare si repede? :-s
spune mi ce te supara...

| PauLa.M a răspuns:

@bro Ti am zis ca ma inseli phbbbbt
tu..batman batman chatterbox

| PauLa.M a răspuns:

Da adriana ce pot sa spun chiar ai fost funny straight face

| PauLa.M a răspuns:

Adriana smug se pare ca si tacerea lu bro e un raspunsbatting eyelashes
ce zici de asta devil?

| PauLa.M a răspuns:

Se pare ca nu Adriana smug

| kitty_8919 a răspuns:

Mie imi plac baietii tupeist..pentru ca ii mai simplu de combinat si poti sa vorbesti orice cu el.

| Bia:X a răspuns:

Imi plac baietii timizi cu simtul umoruluihappy

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu prefer ca baietii sa fie undeva pe la mijloc, nici prea timizi, nici prea indraznetibig grin

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey mai bine cei timizi decat cei tupeistibatting eyelashes

parerea meawinkingbig grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Deci tin sa anunt ca @bro este al meu si doar, subliniez : DOAR al meu! asa ca @ paula nu mai minti ca l-ai invelit tu cand @bro este cu mine acum si ne prewgatim sa papam o pizza delicioasa!
@bro iubire i-a soate matalica nasucu afara "din paturica" si zi-le si la fete misterul!hee hee
@ nekane sa ajutii aaaa? las ca mai vezi tu bradut de craciun de la mineeee...laughing) doar tulpina...si-l impodobesti singura naaah! rolling on the floor
@bro deci le spui la fete?hee hee
iar daca este rusinos eu il iubesc asa rusinos cum e el...love struck
@bro dragul de tine...happy rusinos mic ce te am happy :* laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@paula draga nu te inseala... ti-am zis ca el e al meu...hee hee iar tu esti o visatoare micahee hee @ bro da adevaru pe fata iubire... vor indura adevaru sunt sigura laughing rolling on the floor
@nekane te-ai facut ca nu vezi rasp meu aaaa? te simti vinovata aaa? thinking bineeee...acu mai vezi decat pini de la brad laughing rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro spune-le draga ca esti doar al meuhee hee love struck happy