| mister08 a întrebat:

Pt. fete : va plac baietii timizi sau cei tupeisti? De ce?

57 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@ bro draga *

| Dianna a răspuns:

Eu zic ponderatihappy!

| alina_1192 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai indrazneti (pentru ca si eu sunt asa happy )... nici chiar tupeisti de tot dar nici prea timizi...pentru ca daca el e timid fata de langa el poate sa inteleaga si altceva sau stiu eu. e mai bine mai indrazneti.
Pa pa

| lostcontrol12 a răspuns:

Imi plac timizii..pentru ca dupa un anumit timp se "transforma" in tupeistilaughing)

| Onetwthree a răspuns:

Pai, mie imi plac baieti tupeisti! Adica daca tot ai un prieten sa ai frate acolo pe cineva langa tine, nu o mamaliga! Adica intelegi tu! Ei bine nu f tupeisti, adica nu sa ajunga la acele intrebari idioate! Dar nu o MAMALIGA...big grin

| ela_8957 a răspuns:

Mie deocamdata, imi plac baietii cu tupeu pentru a fi amici, inca nu sunt la varsta de iubiti:-J!

| GoSsip GiRl a răspuns:

Mie imi plac baitzi tupisti...

| tatiana14 a răspuns:

Timizibig grin.

| eu_4890 a răspuns:

Mie una imi plac baietii tupeisti......stie cum sa te ia...si mai aleslaughing vagabonzi sunt cei mai iubitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti timizi, spuneti timizi not worthy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PauLa. M, poate te place in secret, doar e timid laughing
lora si timizii stiu ce vor, dar au trac atunci cind trebuie sa "faca primul pas" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, as spune timizi dar stiu ca te rusinezi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PauLa. M blushing
Nekane, spune, spune, nu ma rusinez... promit laughing
Lora, de zis nu zic ei, dar de facut fac, fac... o sa fii iubita, adorata, dezmierdata, alintata, fericita...hee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, doar sint unul dintre eihee hee
Bubulina blushing
PauLa. M, da de unde, sint fidea sadea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, uite ce colectie frumoasa ai facut! si te plangi ca esti singur cuc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, pai sint... sint doar eu si televizoru care merge ca prostu, ca nu ma uit la el, stau si clapacesc la calc rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, ce mai astepti? mesaje private, numere de telefon, alea, alea...cat sa te mai invat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paula, eu il invat, ii vreau tot binele din lume happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe,@bro, eu ti-am spus ca te rusinezi laughing unde te-ai ascuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paula, ziceai ca esti timida laughing si voi deja ati trecut la fapte mari, pe bro l-a luat somnul si tu il invelesti...cu ce sa te mai ajut? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, sinteti numai bune sa va intilniti la o cafea, krapa omu de ris ascultindu-vahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, ce vrei sa insinuezi? ca vorbim prostii? worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, il ajut pe bro sa scape de timiditate, nu te bucuri? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau, nu va mai certati. Ma fac hormon... adica mormon, ca astia au voie sa aiba cite sotii vor si va iau pe toate de neveste rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti mai timizi

| gabybubbles a răspuns:

Pe la mijlocbig grin!
DE CE thinking pay... nu prea timid.sa iti ceara voie la baie.
sau Tupeisti...sa de`a in tine cand il pupi in public.
stiu doarwinking.happy

| NarKoOticK a răspuns:

Imi plac fetele cu tate si cu caracter.