| roby155 a întrebat:

Pt. jucatorii de AQW ( acum.com ) eu as dori sa imi fac upgrade pe cont dar vreau sa devin un Guardian Class, asta inseamna sa fac upgrade pe Adventure Quest ( battleon.com ) si sa verific pe AQW, intrebarea este : Pentru a avea Guardian Class trebuie sa fiu membru sau nu? Armura costa aur sau Adventure Coins?

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu costa nici un fel de coins sau sa fi membru costa doar bani din aqw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac rost de ac gratis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu, nu e nevoie sa fii membru, nu e nevoie nici de aur si nici de AC, trebuie doar sa devii Guardian pe Adventure Quest si sa verifici contul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraiere

| babobabo a răspuns:

Nu trebuie decat sa iti faci ubgrade la contul de pe A Q Battleon, dupa care, prin contul de AQW il conectezi, ca sa vada ca ai cont de gardian pe acum battleon si gata!

| BaNDeCs a răspuns:

Iti trebuie 500 gold

| BayetzashuBeat a răspuns:

Aur dar trebuie sa faci mai intai upgrade dar trebuie sa platesti in bani adevarati ca sa faci upgrade. mult noroc!

| Danut_Paun_1990 a răspuns:

Cum pot sa fac 500 ac?

| anonim_1631 a răspuns:

Nu stiu nici eu daca stie candva sa ma anunte si pe mine la id florin_sefu2011

| shedowr a răspuns:

Sa fii guardian nu trebuie sa fii member ci trebuie doar sa fii guardian in acum sau dragon fable!

| sebierou a răspuns:

E upgrade bani pe telefon

| shadow_5269 a răspuns:

Nu nu trebuie sa fi mambru la aqw ca sa fi quardian iar armura costa aur

| robertlabataru123 a răspuns:

Nu neaparat poti sa cumperi cu gold Normal Cand iesi de unde te da faci curba la dreapta si te duci la casa aia si dai la shop ca sunt regii acolo si cumperi:class ninja, class War, class Preot, class Saman