| OneMoreChance a întrebat:

Jucatorii de adventure quest battleon sa imi raspunda va rog.

Thunder Set-ul este cel mai scump? Acum am abia 3.523.364 gold si nu stiu daca mi-l pot permite big grin

Imi puteti spune cat costa armura, arma si scutul?

Va rog frumos, funda!

1 răspuns:
| Edwward a răspuns:

Mie unul nu me`a placut... si nu, nu este deloc scump, iti ajung banii lejer. Asgardian in schimb este mai scump, dar nu cu mult. In concluzie atat thunder cat si Asgardian sunt pfff. Taladosian Set este o alegere mai buna si ca aparare si ca atacwinking