| wedonttalkaboutBruno a întrebat:

Putin umor: imaginati-va ca iubita/iubitul voastra/vostru e rus si voi locuiti in Ucraina, cum le-ati spune familiei/prietenilor despre relatie? happy (v-ati cunoscut cu mult inainte de agitatia asta si de curand e ceva oficial) laughing sa aveti o zi frumoasa ca voi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa le zic asa: mami, tati, am o relatie exploziva, plina de pasiune razboinica dar pe care am tinut-o in secret de teama ca Putin imi asculta telefoanele si se deghizeaza in omul-umbra si ne pandeste pe la ferestre.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu iti vine sa crezi dar cetatenii rusi si ucrainieni de rand nu au problemele pe care le are Putin cu Ucraina. Crezi ca cetateanul rus de rand are chef de razboaie si de cuceriri teritoriale?

| wedonttalkaboutBruno explică (pentru suntserios):

Era o gluma pe baza intamplarilor din ultima vreme, sunt constient ca nimeni nu vrea razboi...

| Catrice a răspuns:

Rus în Ucraina? Interesant.

| wedonttalkaboutBruno explică (pentru Catrice):

Am vazut un caz si incerc sa raspandesc asta laughing

| mgtow a răspuns:

Ii anunt ca santem sub acoperire cu rusoaica.

| wedonttalkaboutBruno explică (pentru mgtow):

????

| mihai69 a răspuns:

Ia ne znaiu...