| Bantichi11 a întrebat:

Recomandati-mi o carte buna,(sentimentala, de groaza)! Funda?

Răspuns Câştigător
| RiRikk a răspuns:

Amurg (Twilight), Jocurile Foamei, Paianjenul Ataca, Misterul trenului albastru, Cine l-a ucis pe Roger Ackroyd?
Sper sa te fii ajutat. O zi buna in continuare.

5 răspunsuri:
| SashaS a răspuns:

Buna. Eu citesc una buna rau : Imbratisarea.

| thegatekeeper a răspuns:

Iti pot recomanda din genul horror/ psihologic cartile scrise de Stephen King. Cateva titluri: Cimitirul animalelor, Misery, Carrie, Shining.
Alti autori ai aceluiasi gen sunt John Saul si Dean Koontz. Gasesti majoritatea cartilor la biblioteca sau le poti cumpara din librarii sau online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Katia demonul albastru-principesa Martha Bibescu- I categorie 2.Mana dreapta a diavolului-Dennis McShade-politist, groaza.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Miss Peregrine. E geniala!

| Bantichi11 explică (pentru RiRikk):

Multumesc