| anonim_4396 a întrebat:

Sa te masturbezi inseamna sa iti bagi degetul sau alte obiecte in fund? Scz exprimarea nu vreau sa fac asa ceva dar cand va intreb toti imi raspundeti in termeni stintifici si eu nu inteleg nimic.

4 răspunsuri:
| 凸florina凸 a răspuns:

Inseamna sa iti bagi degetu in vagin ( asta sper c-o stii laughing ). si cei mai multi adolescenti vad ca acum si copii mici de 11-12 ani stiu cel mai bine cum sa ajunga la orgasm.
Toata clasa a ras de mine intr-o zi ca nu stiam ce inseamna masturbare da m-am informat dupa net laughing
pApA pUp

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ca să nu mai ai dubii http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare

| Silvia78 a răspuns:

Ms mult si inca odata scuzati exprimarealaughing

| Liviu a răspuns:

Eeeeee am eu o vaga banuiala ca va mananca pe unele'
Toate sunteti cumintilaughing
Sa fim seriosi =)
Cand aud eu fetele " Eu sunt cuminte nu sunt ca altele "
"Sigur dulceata si eu sunt cuminte (cand dorm! ) in fine.