| AnneIsHere a întrebat:

Am si eu o intrebare cam penibila dar va rog sa nu radeti, daca iti bagi degetul in fund inseamna ca te-ai dezvirginat?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mda,virgina inseamna neprihanit, adica daca faci sex cu un baiat happy de oricare sex.
Anal/orar/vaginal virgina numai vei fi
adica daca faci sex anal, vei fi practic virgina(vei avea acel himen)
dar teoretic numai vei fi ca deja ai incercat sexul anal, ai atins o scula de barbat etc.

| AnneIsHere explică (pentru Liviu):

Nu am atins nimic rolling on the floor

| Razeph a răspuns:

Nu, daca iti bagi degetul in fund nu te-ai dezvirginat. Dezvirginat esti cand ai gaura foarte larga, ma rog. ma intelegi tu.

| AnneIsHere explică (pentru Razeph):

Multumesc,am vrut doar sa stiu daca mai sunt virgins happy

| Razeph a răspuns (pentru AnneIsHere):

Poti da si o funda eventual happy

| arhiptasiune a răspuns:

Nu cred asa