| anaaaaaa12379284o3owo a întrebat:

Deci... sunt fată si am vazut ca se simte placut sa iti bagi degetul in fund, sunt virgina si vreau sa simt macar placerea asta. Am incercat si nu simt nimic, de ce? Va rog raspundeti repede,

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca zona anala nu este o zona ''prea erogena'', din acest motiv penetrarea anusului poate provoca mai degraba senzatii de durere sau de disconfort in loc de placerea si satisfactia sperata/dorita. Ai putea incearca sa-ti provoci stari de placere de satisfactie sau chiar orgasm, prin excitarea si prin mangaierea concomitenta a sanilor si a clitorisului. Spor la masturbare!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca nu e nimic placut in a-ti baga singura un deget in fund, e absolut normal sa nu simti nimic. Nu stiu cine ti-a spus tie ca ar fi placut, dar e cel mult o gluma

| mgtow a răspuns:

Trebuia sa incerci cu un castravete dar nu incerca pentru ca doare. Curu e pentru caca maca si cizda e pentru satisfacere

| KevinLevin a răspuns (pentru mgtow):

Sau cu o Banana laughing)

| Bernardus a răspuns:

Adica tu esti curioasa, vrei sa simti placeri sexuale dar iti e frica sa te masturbezi, ca si cum ti-ar scadea valoarea intr-un fel, sau ca si cum daca iti rupi himenul naiba stie ce se intampla, ca si cum in secolul 21 ii mai pasa cuiva de virginitate, sa fii inocenta, neprihanita, fecioara, sau alte mizerii arhaice. Daca vrei sa simti placeri sexuale, masturbeaza-te sau fa sex, e atat de simplu. Oricum, daca e sa o luam dupa standardele din epoca trecuta dupa care tu pari ca te ghidezi, nu mai esti fecioara. Simplul fapt ca ai avut vreun fel de ganduri sexuale a redus "valoarea" virginitatii tale la o bucata amarata de piele, de care te tii ca de ultima speranta a existentei umane. Serios, curiozitatile de genul asta merita satisfacute, daca tot le ai.

| anaaaaaa12379284o3owo explică (pentru Bernardus):

Nu reusesc sa ma masturbez, nu simt nici o placere

| Bernardus a răspuns (pentru anaaaaaa12379284o3owo):

Incearca sa iti masezi clitorisul, este o zona sensibila cu foarte multe terminatii nervoase, si ar putea sa te ajute. https://oncohemakey.com/wp-content/uploads/2016/09/C51-FF1.gif (aici un link cu o poza, care te poate ajuta sa iti gasesti clitorisul daca nu stii unde este)

| anonim2533 a răspuns:

Nu e adevarat. E ca si cum ai spune ca te exciti cand te caci laughing

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Unde ai vazut asta? este adevarat ca poti sa ai orgasm anal dar nu numai cu degetul trebuie sa gasesti anumite puncte

| anonymussly a răspuns:

Mai bine iti cauti un iubit. Nu stiu ce fel de placere exista sa ti bagi degetul in fund.