| raluca250 a întrebat:

Sal all happy. cine poate sa imi spuna ce pot sa fac pentru a nu`mi mai roade ungiilee big grin? Am o foarte mare problema in ceea ce consta rosul unghilor :-s am auzit ce este si un lac de unghii de la maybelline impotriva rosului unghiilor thinking va rog frumoss help mestraight face

(Dau FUNDAA >big grin

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Poti sa cauti in farmacii un lac special de unghii care are un gust foarte rau si astfel nu iti vei mai baga unghiile in gura cu sigurantabig grin. nu este deloc scump pana in 10 lei si este de mare ajutorbig grin

5 răspunsuri:
| anonimaaa_1370 a răspuns:

Heii big hug pai.nu cred ca are vreo legatura lacul de unghii cu rosul unghiilor.am avut si eu aceasta problema big grin incearca sa iti tii gura ocupata incearca sa mesteci guma.tongue P.S:eu zic sa nu dai banii aiurea pe lacurile astea "anti-ros" laughing) pentru ca.nu are nici o treaba asa. poti folosi orice lac big grin oricum Multaa Baftaa :*:* Fundita?batting eyelashes

| xxxxxxxx a răspuns:

Si eu pana in vara mi le-am ros, insa eu vroiam chiar sa nu mi le mai rod, si vointa... sau este o chestie la avon care m-a ajutat big grin accelereaza cresterea unghiilor si la mine cand le-am vazut mai mari... le-am lasat asa big grin de aia la scoala vai da asteas unghii pentru varsta ta? da ma rog, funda?

| MaDaProd a răspuns:

Lasatile sa creasca le rozi ca si cum ai roade un pix. mesteca tot timpu guma si vei scapa. lasa lacu ala ca e f scumpwinking tk

| OFetitsaRoz a răspuns:

Puneti i perioada unghii false si nu o sa mai ai tendinta sa duci mana la gura...

| justagirl21 a răspuns:

Cand ai de gand sati mai rozi unghiile, gandeste inainte si incearca sa te opresti!