| Ðσℓℓ a întrebat:

Am o problema cu rosul unghilor nu inteleg de ce mi le rod m-am dat si cu lac amar de unghi dar nu pot le rod si cu lac chiar de vreau sa nu este impotriva vointei mele parca corpul o face ce sa fac stiiti o solutie eficienta?

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

Nu exista asa ceva, tu trebuie sa te contorlezi. Si sa te abtii sa faci asta. Probabil o faceai cand erai stresata si asa a ramas, dar nu-i ceva grav cu vointa scapi de astahappy

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Este un tic si nu ai cum sa nu-l "practici" laughing. asa cred