| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Am si eu o problemuta...Am intalnit un baiat acum.5 zile.la un club de engleza si l-am placut dupa 2 zile. Si el ma mai suna. vb cu mine mult...si tot ma chinuie. Oare ma place? confused Odata m-a chemat pe mine sa vin cu el si cu prietenul lui la o inghetata. Ma place sau nu? Care sunt semnele ca ma place un baiat?

Răspuns Câştigător
| Boniboon a răspuns:

Te place, fii sigura laughing). Daca sentimentul e reciproc, accepta-i invitatiile, mergi cu el, la inghetata sau unde te cheama :. Nu-l mai lasa sa se chinuie.laughing

1 răspuns:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi cred că deocamdată doar te agreează, dar nu neapărat te place. Eu zic să stai mai mult în preajma lui și să discutați mai mult. Succes!