| Kasianna a întrebat:

:* Sper sa aveti timp sa cititi intrebarea mea. happy:* Deci primavara trecuta am cunoscut un baiat de care nu imi placea deloc. Dupa cateva saptamani acesta m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu mai mult in gluma am spus da. Si asa am inceput sa tin la el. Dupa ceva timp ne-am despartit si el s-a combinat cu alta fata. In vara incepuse iar sa se dea la mine, iar eu ii raspundeam la avansuri. A vrut sa ne impacam, dar eu l-am refuzat. Dupa vreo luna jumate s-a impacat iar cu acea fata. Toata iarna nu l-am mai vazut, dar in toate aceste luni eu am suferit mult dupa el. sad Acum la inceputul lunii martie s-a despartit de acea fata, pe motiv ca nu o mai suporta. Dupa o saptamana m-a sunat ca sa ne impacam, dar eu eram cu alt baiat la care nu tineam deloc. I-am explicat ca nu pot sa ma despart asa de baiatul ala dar el a zis ca pot pentru ca el vrea sa fie cu mine. Si dupa mi-a spus : " Daca te desparti de el pentru mine, nu ma intereseaza cum dar cu mine ramai de tot." Si asa ne-am impacat. Au fost cele mai frumoase zile din viata mea, pana cand fata cu care el a fost s-a bagat intre noi si ne-am despartit. Cum a inceput luna aprilie, m-am intalnit intamplator cu el pe strada si am vorbit, iar el m-a intrebat daca mai tin la el. Eu i-am spus ca nu de mai multe ori iar el imi repeta sa nu il mai mint. A zis ca nici el nu a stiut ce a vrut cand s-a impacat cu aia si a zis ca vrea sa ne impacam. S-a despartit de acea fata si ne-am impacat. Ma suna mereu, imi dadea mesaje, imi arata ca el chiar tine la mine. La sfarsitul lunii aprilie un prieten de al lui m-a chemat afara iar eu am iesit crezand ca este si prietenul meu cu el, dar nu era. Atunci acest prieten al lui m-a luat in brate si ma tot pupa. Eu nu il lasam si ii ziceam sa inceteze. Pana la urma eram nervoasa si am plecat acasa. Seara prietenul meu m-a sunat nervos si a inceput sa tipe la mine. ceva ce n-a facut niciodata reprosandu-mi ce am facut eu cu prietenul lui. Prietenul lui s-a dus la el si i-a spus : " Ia uite ce face ma gagica'ta laughing! " I-am zis la telefon cand tipa la mine : " Bine deci tu nu m-ai vrei sa ai nicio legatura cu mine, sa nu mai vorbim si gata!" si am tipat. Si el a zis: " Ce legatura sa am cu tine daca tu faci asa?" Pana la urma am rezolvat si mi-a zis sa numai ies fara el afara straight face. Dar incepusem sa ne racim unul de celalalt ..nu prea ne mai vedeam..eu nu il sunam ca el numai avea telefon, dar totusi el cerea la cineva telefonul si tot ma suna sa vada ce fac si vorbeam. Dar acum o saptamana si ceva ne-am certat si ne-am despartit de tot sad. In primele zile mai ma suna sa vad ce fac si mai ieseam afara in calitate de prieteni. Dar de cateva zile nu ma mai sunat nu nimica. straight face Si ieri am aflat ca sa impacat din nou cu acea fata ( care tin sa mentionez ca ii place sa imi faca in ciuda cand ma vede si sa se laude ca e cu el numai ca sa aud eu, dar totusi cu el vorbeste frumos si nu iese cu alti baieti asa cum am facut eu cu prietenul lui ) Aseara am stat afara cu mai multi printre care si ei doi straight face crying. El mai intorcea privirea catre mine dar nu bagam de seama..nici macar nu ma uitam la el. straight face Sufar mult dupa el si nu vreau sa incep o relatie cu alt baiat pentru ca niciunul nu e ca el straight face. Mi-a fost alaturi in niste clipe foarte grele din viata, dar si eu pe el l-am ajutat foarte mult cand avea nevoie. Ma suna si stia ca mereu eram acolo pentru el. straight face Ma intreb oare el a tinut vreodata cu adevarat la mine? straight face Si oare mai merita sa sper straight face sad Funda :*:*

2 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Din ce inteleg din intrebarea ta,care ma ameteste laughing,ceva asemanator mi s-a intamplat si mie.M-am despartit de prietenul meu si multe luni nu ne mai vorbeam sau cand ne vorbeam ne certam pentru ca mereu ne faceam rau unul celuilalt,mai mult el mie pentru ca incepuse sa iasa cu o fata care stiam amandoi ca ma detesta pe mine si este invidioasa pe mine, iar eu, ca sa ii arat ca nu imi pasa, nu il bagam in seamawinking. Asteapta sa vindece timpul ranile, mai are balta pestewinking

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Mda deci impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire impacare despartire Si pana la urma Pleoshk mi-a luat ogramada sa citesc