| soryyys a întrebat:

Sall la toti, baiatul care imi place se comporta cu mine tot timpul foarte frumos, insa odata cand m-am intalnit cu el si era cu prietenul sau cel mai bun(care ma place si se dadea la mine), el s-a comportat urat cu mine, a doua zi era suparat si nu vroia sa vorbeasca cu nimeni, si daca o facea vorbea sec abia seara a intrat in vorba cu mine cand ne-am intalnit in parc.De ce se comporta asa cu mine in cele 2 zile? Eu nu am flirtat cu prietenul sau, chiar am incercat sa-i arat ca nu sunt interesata

3 răspunsuri:
| VaDauLaMure a răspuns:

LOL! pff toti oameni se aseamana intre ei tu si cu mine eu si prietenul meu...crying( LOL! dare eu is mai smecher dragut si am luat fata... sa-ti explic sa intelegi
sati zic aventura mealaughing
Fetei ii placea de mine dar prietenul meu cel mai bun ii placea de ea si se dadea la ea...
eu sa nul supar nu i-am zis niciodata ca am stat cu o ea dar am avut o relatie lunga cu aceea fata
pana cand a aflat ca inca mai suntem impreuna a reactionat urat...
si a inceput sa ma batalaughing dar din pacate l-am facut sange ca era un papalapte de atunci nu mai suntep prieteni si eu stau cu ea...
deci tu o sa stai cu cel care il placi pentru ca el te place in sine si nu o arata prietenilor sai... bfta frumoaso:*:*:*

| 地獄に行く a răspuns:

Pai. cred ca vrea sa para,, tare,, in fata prietenului sau. vrea ca in fata ta sa para indiferent si putin rece... pentru ca stie ca fetele, de obicei, se simt atrase de acest tip de comportament. si ii e frica sa nu dea peste o fata careia daca ii dai de inteles ca o placi te va considera propria ei papusa. cred ca e doar o chestie de incredere. acum depinde daca el stie ca il placi sau daca te place. Oricum. cea mai buna metoda e sa te comporti bine cu el. sa fi mereu acolo pentru el cand are nevoie de cineva cu care sa vorbeasca incearca sa-l asculti si intelegiwinking

| soryyys explică:

Da el ma place(asa se comporta)