| iulianus111 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor
Peste 25 de zile adica pe 30 aprilie luna asta e ziua mea big grin fac 13 ani dar parinti imi dau doar 200 ron adica 2 milioane as vrea sa ma ajutati so organziez cumva ca nu stiu dar sa includa bere sau vin si desigur tigari as, ai vrea sa manacam ceva a da as vrea sa fim 7 oameni cu mine ziceti cum ar trebui sa fac si preturile cat ar costa de ex : ia-ti 2 pachete de tigari=24 lei... etc...
Va salut a da cine ma ajuta ii

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Mai intai cautati locatia unde organizezi petrecerea ca nu cred ca parintii tai iti dau voie sa faci astfel de lucruri la 13 ani