| Micuța_8438 a întrebat:

Heeei TPU...

Am nevoie de ajutor...
Mai sunt 2 zile pana la Ziua Indragostitilor iar eu sunt in pana de ideei...
Cne` ma ajuta si pe mine` cu cateva ideei?
Oricee
Am nevoie de ajutor URGENT!
Cele mia bune si mai multe ideei primesc

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Lucruri personalizate
ursuleti
bratarii
felicitari
inimioare in forma de pernuta
rama de poza cu poza voastra
etc.:*
mai gasesti tuhappy
funda?:*

3 răspunsuri:
| Maya_9911 a răspuns:

Lantic, bratara, tricou.bluza. Un ursulet, o inima din aceea mare. Sunt foarte multe, in mall vei gasi magazine special amenajate. La multi ani, si sa va iubiti mult.

| eSc a răspuns:

Pai...ce fel de idei despre vestimentatie, cadouri ceva de genu asta?

| alexftz_1447 a răspuns:

Ceva simbolic, o poza cu voi2 cand o priveste sa isi aduca aminte de voi, o felicitare frumoasa si altceva ce ii place lui...un parfum, o bratara finuta de argint, ceva de plus...