| WalterWhite a întrebat:

Guvernul va mari accizele la tigari si bere deci vom avea tigari si bere mai scumpa din aprilie, ce ziceti? straight face

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Aşa se tin ei de promisiunile preelectorale.Creşterea salariilor şi pensiilor se face pe banii noştri nu pe creştere economică reală!

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Acum va fi un consum mai mare la tuica facuta la cazan, in spatele casei. Imi pare rau pentru cei ce stau la oras.
Acum pe bune, nu se scumpesc doar astea, doar ca le-au scos la inaintare ca sa-i sustina aia cu "anti tutun/alcool".

| Narcis2007 a răspuns:

E foart bine

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Ponta.i de vina laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Perfect, si asa m am saturat sa simt fum de tigara peste tot

| taken a răspuns:

Ponta da cu o mana si ia cu doua. Daca s-ar scumpi doar tigarile si berea nu ar fi o problema.

| kiv1990 a răspuns:

Vom bea si fuma mai putin

| Epigonul a răspuns:

Un lucru stiu sigur, mai ieftin nu vor fi.