| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Poate cineva sa ma ajute?
Am 12 ani si ziua mea este pe 20 aprilie! Imi doresc de ziua mea un Iphone 4 s! Parinti nu-mi pot da decat 5 milioane dar el costa 30! Ce pot sa fac pentru a obtine bani? Eu nu pot sa lucrez, desi as vrea! Funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AnaMary95 a răspuns:

Spunele ca pana la 18 ani nu o sa mai doresti nimic si o sa iei note foarte mari.roaga-i si cu vorbe dulci si armonioase.eu asa l-am primit. oricum ei o sa iti mai ia ceva...nu iti face griji

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

IPhone 4 suna bine, are multe aplicatii, face poze frumoase, video-uri DAR! nu sunt bune. in primul rand costa un sac de bani si iti poti cumpara un Nokia super-mega-ultra la doar juma' de pret. 2. au o antena handicapata, si nu se aude nimic atunci cand vorberti, cand ti-e lumea mai draga pica semnalul. 3. daca il scapi pe jos, poti sa ii faci parastas 4. mai asteapta putin, nu se merita la anul vor fi mai ieftine

| Costelprietenuluion a răspuns (pentru emabrumareanu29):

Ai incercat tu? asta cu semnalu e buna. ai auzit-o intr-un context cu totul diferit si te-ai gandit sa ne arati si noua cunostiintele tale, in legatura cu telefonul, la 12 ani nu prea ai ce sa faci cu un iphone, si daca chiar ti-l doresti gasesti pe okazii i4 la 13 milioane adus din alte tari si mai platesti 50 de lei pentru deblocare in retelele noastre.

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

La 12 ani iti trebuie Iphone 4s?!:O pfaiai eu la 12 ani ma multumeam cu un telefon care sa aiba butoane si sa am credit rolling eyes

| fingerboard a răspuns:

Hhaha nu costa 30.

| fingerboard a răspuns:

Este 12 milioane la abonament de 15 euro. la Orange sauuu 20 de mil in media galaxy 16 gbwinking